Szukasz biura na wynajem w Warszawie? Postaw na Wolę!

Dla każdej firmy lokalizacja siedziby ma niebagatelne znaczenie. W stolicy najbardziej oblegane jest Śródmieście, jednakże ogromny popyt na lokale w tej części miasta sprawia, że znalezienie tu biura przysparza wielu trudności.

Biuro w Warszawie – nie tylko Śródmieście

Warszawa to od wielu lat niekwestionowany lider w Polsce, jeśli chodzi o zasoby biurowe. Wynoszą one ok. 5,5 mln m kw., co stanowi połowę całych zasobów krajowych. Śródmieście dysponuje zasobami rzędu ok. 1,5 mln m kw., jednak w centrum jest już na tyle ciasno, że firmy szukają innych lokalizacji. Z tego względu biura na wynajem na Woli w Warszawie wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Nie sposób ukryć, że wpływ na to ma także czynnik ekonomiczny – biura do wynajęcia na Woli są tańsze niż w Śródmieściu.

Wola – dzielnica z perspektywami

Przez bardzo długi czas Wola kojarzyła się nade wszystko z przemysłem. W przeciągu ostatnich lat dzielnica ta mocno zmieniła swoje oblicze. Obecnie jest to najbardziej dynamicznie rozwijająca się dzielnica biznesowa nie tylko w stolicy, ale i w Polsce. Nic więc dziwnego, że biura do wynajęcia na Woli cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem firm szukających atrakcyjnej lokalizacji dla swojej siedziby. Ogromny potencjał dzielnicy dostrzegają też inwestorzy – biura do wynajęcia na Woli to jedna z inwestycji najchętniej realizowanych w tej części miasta.

Wola goni Mokotów i Śródmieście

Łączne zasoby biurowe stolicy wynoszą prawie 5,5 mln m kw. Największy w nich udział mają Śródmieście (1,5 mln m kw.) oraz Mokotów (1 mln m kw.). Trzecia w rankingu jest Wola. Szacuje się, że do 2021 r. zasoby biurowe tej dzielnicy przekroczą magiczną granicę 1 mln m kw. Biorąc pod uwagę ilość inwestycji realizowanych na terenie Warszawy, założenia te wydają się bardzo prawdopodobne.

Dlaczego warto szukać biura do wynajęcia na Woli?

Za szukaniem biura na wynajem na Woli w Warszawie przemawia kilka przesłanek. Stale rozwijająca się infrastruktura biznesowa, doskonałe połączenia komunikacyjne, różnorodność lokali na wynajem – to najważniejsze z nich.

Poprzedni artykułJak wynająć magazyn samoobsługowy w Poznaniu?
Następny artykułJakie korzyści może przynieść firmie outsourcing kadr i płac?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj