Niszczenie Dokumentów – jak przebiega proces?

Niszczenie dokumentów

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu niszczenia dokumentów oraz innych nośników informacji. Wykonujemy powierzone nam zadania w sposób profesjonalny i bezpieczny dla naszego środowiska naturalnego. Skorzystaj z jakościowych usług naszego zespołu. Nasze oddziały zlokalizowane są w Nadarzynie, Chorzowie, Krakowie oraz Poznaniu. Dysponujemy także trzema archiwami EkoAkt w okolicach Nadarzyna, Czeladzi i Ożarowa Mazowieckiego. Cennik niszczenia dokumentów obejmuje wszystkie realizowane przez nas usługi. Zachęcamy do skorzystania z usług niszczenia dokumentów w Warszawie.

Niszczenie dokumentów w Warszawie – oferowane przez nas usługi

Niszczenie dokumentacji to m.in. usługi niszczenia nośników optycznych i magnetycznych, niszczenie dokumentów w systemie bezpiecznych pojemników czy mobilne niszczenie dokumentów w siedzibach naszych klientów. Nasz profesjonalny personel odpowiadający za niszczenie dokumentów zobowiązuje się do zachowania tajemnicy, a nad jego pracą czuwa pełnomocnik ds. zintegrowanego systemu jakości i bezpieczeństwa. Regularne szkolenia z zakresu zabezpieczania danych pomagają naszym pracownikom zyskać niezbędne kwalifikacje i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Niszczenie dokumentów w Warszawie odbywa się na terenie obiektów chronionych. Dzięki sprawdzonemu systemowi śluz zyskujemy pełną kontrolę osób oraz pojazdów przebywających w obiekcie. Nasza firma zapewnia całodobowy monitoring wraz z ochroną budynku oraz nowoczesne systemy antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Niszczenie dokumentacji w Warszawie to efektywny sposób utylizacji dokumentów za pomocą zaawansowanej instalacji, w której proces niszczenia odbywa się zgodnie z 3 stopniem utajnienia DIN 66399. Zapoznaj się z pełną ofertą realizowanych przez nas usługi oraz cennikiem niszczenia dokumentów na stronie ekoakta.pl.

W jaki sposób odbywa się cały proces ?

W zależności od realizowanej usługi po przyjęciu od Państwa zlecenia na:

  • mobilne niszczenie dokumentów (nośników optycznych i magnetycznych) – dokonujemy identyfikacji odbieranych dysków, wykorzystując w tym celu specjalne barkody, następnie wszystkie dyski zostają spakowane do zabezpieczonych aluminiowych pojemników,
  • niszczenie dokumentów w systemie bezpiecznych pojemników – dostarczane są specjalne pojemniki o różnych głębokościach, w zależności od zapotrzebowania, które później będą wymieniane według z góry zaplanowanego harmonogramu, następnie wystawiany jest elektroniczny protokół dotyczący potwierdzenia odbioru pojemników.

Niszczenie dokumentów w Warszawie to przemyślany proces, podczas którego transport naszych dokumentów jest sprawie monitorowany dzięki urządzeniom GPS. Niszczenie dokumentacji podlega normie DIN 66399 do 3 stopnia utajnienia, a po wykonanej pracy wystawiany jest specjalistyczny certyfikat, potwierdzający zniszczenie zawartości pojemników. Dodatkowo każdy z naszych klientów może uczestniczyć w procesie niszczenia albo otrzymać kopię nagranego filmu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcany do zadawania pytań za pomocą formularza kontaktowego.

Źródło: Ekoakta.pl

Poprzedni artykułGPS rolniczy – tańsza alternatywa dla autonomicznych ciągników

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj