Jak wynająć magazyn samoobsługowy w Poznaniu?

Gdzie w Polsce wynająć magazyn samoobsługowy? Usługa self storage polegająca na wynajmowaniu tego typu powierzchni w największym stopniu rozwinięta jest w Warszawie, ale dużą popularnością cieszy się też m.in. w Poznaniu.

Magazyny samoobsługowe w Poznaniu – dla kogo?

Popyt na powierzchnie magazynowe w Polsce systematycznie rośnie. Wraz ze zmieniającymi się potrzebami odbiorców pojawiają się nowe usługi, np. takie self storage. Zdaniem specjalistów z Kangu Self Storage, jednej z paru firm wynajmujących w Polsce magazyny samoobsługowe, przyczyną takiego stanu rzeczy jest postępująca urbanizacja i rozwój wielu firm z naciskiem na start-upy i firmy z branży e-commerce. W przeważającej większości magazyny self storage w Poznaniu są wynajmowane przez klientów biznesowych, lecz wspomnieć też należy o osobach prywatnych poszukujących odpowiednich miejsc do przechowywania rozmaitych rzeczy.

Magazyn samoobsługowy w Poznaniu – jak wybrać odpowiedni obiekt?

Najlepsze magazyny self storage w Poznaniu to takie, które pod wieloma względami odpowiadają preferencjom konkretnych klientów. Dotyczy to zarówno ceny wynajmu, jak i lokalizacji obiektu oraz jego powierzchni. Na to właśnie firmy i osoby prywatne zainteresowane omawianą usługą zwracają uwagę w pierwszej kolejności. Bardzo ważny w tym kontekście jest również standard obiektu. Deweloperzy inwestujący w Poznaniu duży nacisk kładą na różnorodność obiektów. Największe wzięcie mają nieduże boksy – nierzadko okazuje się, że samoobsługowy magazyn o powierzchni 1 m kw. jest w stanie zaspokoić potrzeby klientów, nawet tych wymagających usług najwyższej jakości.

Magazyn samoobsługowy w Poznaniu – ile kosztuje wynajem powierzchni?

Usługa self storage w Poznaniu jest tańsza niż w Warszawie. Za boks o powierzchni 1 m kw. zapłacić trzeba średnio ok. 100 zł netto za miesiąc (w stolicy przeciętne stawki zaczynają się od 80 zł). Nie jest to wygórowana kwota, jeśli porównać ją z kosztami wynajmu tradycyjnego magazynu. Ponadto należy wskazać na dużą elastyczność w zakresie umów najmu.

Poprzedni artykułJak wyszukać firmę po numerze REGON?
Następny artykułSzukasz biura na wynajem w Warszawie? Postaw na Wolę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj